Kapcsolat

Kapcsolat

R+C Zrt.

 

Hogyan talál el hozzánk?

Munkatársak




Cégvezetés

 

Koronky Enikő

vezérigazgató


+ 36 1 237-5200

koronky@colop.hu




Kis Krisztina

igazgatóhelyettes

+ 36 1 237-5213

+ 36 30 380-8074

kis@colop.hu





Bélyegző üzletág

Értékesítés

Segesdi Gábor

termékmenedzser


+ 36 30 242-7305

segesdi@colop.hu


dunántúli területi képviselő



Ökrös Gabriella

termékmenedzser


+ 36 1 237-5212

+ 36 30 989-3554

okros@colop.hu


budapesti és kelet-magyarországi területi képviselő



Bélyegző szerviz

Kubina István

szerviz technikus


+ 36 1 237-5232

+ 36 30 931-2104

kubina@colop.hu




Gravírozó üzletág

Derekas Zoltán

Gravír üzletág vezető


+ 36 1 237-5215

+ 36 30 560-7995

derekas@colop.hu


lézeres gravírozógépek, kiegészítő gépek, gravír anyagok, felirati rendszerek, kiegészítők



Szöllősi Sándor

Rowmark gravíranyag és AluSign információs táblarendszer rendelése


+ 36 1 237-5233

Fax: + 36 1 237-5237

lezer@colop.hu




Tóth Veronika

Rowmark gravíranyag és AluSign információs táblarendszer rendelése


+36 1 237-5227

Fax: + 36 1 237-5237

toth@colop.hu




Antra-Mark

Propszt Renáta

üzletág-vezető

+ 36 1 237-5243

+ 36 20 311-8581

propszt@colop.hu




Molnár László

egyedi plexi termékek tervezése

+ 36 1 237-5242

+ 36 20 967-0099

molnar@antra-mark.hu




Kedvek János

értékesítési munkatárs

+36 1 237-5282

+ 36 20 404-5114

kedvek@antra-mark.hu




Janics László

értékesítési munkatárs, export ügyintéző

+ 36 1 237-5245

+ 36 20 404-5116

janics@antra-mark.hu




Papírtáska

 

Doromby Mónika

értékesítő

+ 36 1 237-5246

+ 36 30 518-5782

doromby@colop.hu




Farkas Ivett

értékesítő

+ 36 1 237-5244

+36 30 785 6047

farkas@colop.hu




Tóth Ferenc Barnabás

kiemelt ügyfélkapcsolati menedzser

+36 1 237-5249

+36 30 293-7506

tothf@colop.hu




R+C

 

Pénzügy



Janicsné Pethő Anita

pénzügyi munkatárs


+ 36 1 237-5204

janicsne@colop.hu




Marketing



Bozzay Judit

marketing tanácsadó


+ 36 1 237-5203

bozzay@colop.hu